Sport.pl

W środę prezentacja Vive. Kto pokona Szmala i pobije rekord Bieleckiego?

Pokonać stojącego w bramce Sławomira Szmala i pobić rekord prędkości rzutu Karola Bieleckiego będzie można podczas prezentacji Vive Targi Kielce przed nowym sezonem. Impreza rozpocznie się w środę o godz. 17.15 w Galerii Echo.
Już na początku prezentacji rozpocznie się konkurs "Gra o karnet", czyli zmagania o całosezonową wejściówkę na wszystkie spotkania drużyny Talanta Dujszebajewa. W konkursie tym trzeba będzie wykazać się błyskawicznym myśleniem i reakcją na kolejne wskazówki organizatorów. W tym samym czasie będzie można również odbierać karty konkursowe na ostatnim piętrze Galerii Echo.

Od około godziny 18 każdego chętnego kibica czeka nie lada atrakcja. Będzie można wykazać się swoimi umiejętnościami z piłki ręcznej i pokonać tak znakomitego bramkarza jak Sławomir Szmal! Kieleccy fani będą mogli również spróbować pobić rekord szybkości rzutu bombardiera Vive Targi Kielce - Karola Bieleckiego. Co oczywiście nie będzie łatwą sztuką.

"Kasa" i "Kola" oraz pozostali zawodnicy wcielą się też w rolę trenerów i dadzą zawodnikom wskazówki dotyczące gry w piłkę ręczną. Kieleccy kibice grać będą w szczypiorniaka na specjalnym boisku ustawionym na płycie parkingu wielopoziomowego (przyjmowane są zgłoszenia drużyn składających się z pięciu osób na marketing@vivetargi.pl).

Najważniejsza część prezentacji rozpocznie się o godz. 20. Zawodnicy Vive Targi Kielce zaprezentują się kibicom na scenie usytuowanej na dachu Galerii Echo.

Więcej o: