Zagrajmy dla naszego Przyjaciela. W środę Turniej Pamięci Adama Gołąba

W środę o godz. 15.30 na terenie otwartego basenu przy ul. Szczecińskiej w Kielcach odbędzie się plażowy Turniej Pamięci Adama Gołąba.
- Odszedł od nas cicho, bez rozgłosu, ale jego śmierć zabolała wyjątkowo. Środowisko turniejowe również, bo Adam organizował zawody dla dzieci, młodzieży, sam grywał w piłkę, w "Grudniowym" uczestniczył regularnie. Trudno uwierzyć, że już go nie zobaczymy, ale pamięć o tym wspaniałym człowieku na pewno nie zginie. Dlatego chcemy zagrać dla niego. Wyniki nie są ważne, po prostu zagrajmy dla Adasia - zaprasza Jaromir Kruk, przyjaciel Adama i organizator turnieju.

Swój udział zapowiedzieli przyjaciele Adama, dziennikarze, piłkarze, uczestnicy wielu edycji "Wakacji z Futbolem". Wstęp dla wszystkich jest wolny.

- Mile widziany na basenie przy Szczecińskiej jest każdy, kto chciałby zagrać w plażowej odmianie popularnych piłkarskich trójek. Jesteśmy z Adamem, pamiętamy o nim - dodaje Kruk.

Adam Gołąb od 2001 roku był dziennikarzem sportowym "Gazety Wyborczej Kielce", od lat szefował działowi sportowemu. Zmarł nagle w ostatni piątek. Miał 39 lat.